Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Poznaniu. Reprezentujemy z sukcesem interesy tysięcy pasażerów, jednocześnie pomagając i działając na rzecz poszanowania praw pasażera w Polsce. Sprawy przegrane osób działających osobiście to często sprawy wygrane przez nasz zespół wykwalifikowanych prawników, dla których prawo turystyczne jest prawdziwą pasją. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, rozpoczynając od polubownego postępowania z przewoźnikiem, kończąc na pełnej reprezentacji interesów naszych klientów w postępowaniu sądowym.

Towarzyszące nam od samych początków SkySupport hasło “Jesteśmy zespołem prawników… kochających latać” najlepiej podsumowuje naszą działalność, w której łączymy doświadczenie, kwalifikacje i wiedzę z pasją do podróżowania oraz głębokim zrozumieniem problemów, z którymi borykają się pasażerowie – zwłaszcza w relacjach z liniami lotniczymi i biurami podróży.

O naszych motywacjach, początkach SkySupport oraz kompleksowym i nowoczesnym narzędziu, który wykorzystujemy na platformie przeczytacie TUTAJ

W sprawach spornych wsparcie zapewnia: